Když jsem před rokem navštívil školku, která jako jediná ve městě fungovala, byla pro děti rodičů v 1. linii, netušil jsem a ani v tom nejhorším snu mě nenapadlo, že to budu za rok opakovat. Nikdo z nás nepředpokládal, jak zákeřný a vytrvalý COVID bude. Tak co trocha radosti a dětského úsměvu? Nejlepšího léku na všechny nemoci světa? Rychlá dohoda s paní ředitelkou, souhlas rodičů s mou návštěvou a za pár dnů už jsem nakládal auto. Náramky, odznaky, bonbóny, přívěšky a hlavně naše hravé omalovánky „Doktora se nebojíme, bacily a viry porazíme“.

Omalovánky plné nádherných obrázků kreslíře Ivana Křemečka a jednoduchých říkanek, jak bychom se nyní měli chovat.

Nikdy mě neomrzí bavit děti, dělat jim radost a rozjasňovat jejich tváře  upřímným úsměvem.Návštěva musela být krátká. Ale slíbili jsme si, že hned jak to půjde, tak přijedu se svou „ZÁBAVNOU ŠKOLKOU“ Někdy stačí krátký okamžik a dokážete z něj čerpat dlouhý čas. To se mi právě teď stalo. Děkuji dětem, že mi nalily do žil optimismus, víru a radost z práce.

 

Od května opět vyrážím po zahradách mateřských škol po celé ČR. Zábavná školka se od května opět rozjíždí.

Pokud máte o hodinu pohybových aktivit s hudbou, soutěžemi a hrami zájem, neváhejte mě kontaktovat:
agentura@PavelNovak.cz , tel.: +420 606 721 311.
Dodržíme všechna hygienická nařízení vlády!

Musím také poděkovat těm, bez kterých bych to v těchto těžkých časech nedokázal:

PeMaP, CM Engineering, Machač řeznictví a uzenářství, PSP Pohony, Mikrotrading, Videoshot CZ + Ivanu Křemečkovi, Luďkovi Haškovi

Děkuji  vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.