Zbrusu nový projekt z dílny Pavla Nováka jr. Pavel se po třiceti letech v kulturních domech, sálech a kinech, se rozhodl opět vyrazit za dětmi do školek. Je to skvělá nabídka.
Mnohaleté zkušenosti s pořady pro děti všech věkových kategorií garantují nejenom skvělou zábavu pro děti, ale také ponaučení.
Pavel se neopírá o publicitu, TV a média. Ale o tisíce odehraných vystoupení pro děti. Mnoho skvělých projektů, včetně těch charitativních www.Nadetechzalezi.cz
Pavlovi na dětech opravdu záleží a to je při jeho vystoupeních cítit v každém okamžiku.
Volejte: Pavel Novák: +420 606 721 311, Eliška Nováková: +420 725 034 497
Pište: agentura@PavelNovak.cz , Eliska@PavelNovak.cz
Cenovou nabídku zašleme po dohodě. Když se lidé chtějí dohodnout, tak se dohodnou. A my chceme!

www.PavelNovak.cz
Desítky dětských, tematicky zaměřených písní. Několik pořadů. KARNEVALY.
Dětské dny, Pasování na školáky, Vánoční speciální pořad……….

Pořady plné písniček, pohybu, tance, vyprávění. Nic pro lenochy. Děti se celých 60 minut aktivně zapojují a není třeba lavičky, židle. Budeme tancovat, bavit se a smát se. Pokud nám nebude přát počasí, nevadí. Budeme ve vaší herně, tělocvičně. Pořad je určený pro děti od 3 do 10 let.
Již nyní můžete objednávat podzim 2020, rok 2021
Jsme připraveni přijet do vaší školky. Udělat vystoupení na školní zahradě, na hřišti, v jídelně, v herně. Napište mi a dohodneme se. Rád se s vámi a dětmi uvidím.

💿 CD,DVD, knihy můžete objednávat na objednavky@PavelNovak.cz

▶️ Sledujte Pavla Nováka na sociálních sítích
FCB: https://www.facebook.com/pavelnovak.cz
Instagram: PavelNovak.cz PavelNovakdetem

▶️ Sledujte Pavla Nováka na webu: http://www.PavelNovak.cz/

Čtyři malí klokani, Drůbeží závody, Mravenci, Naše máma, Teče voda teče, Budeme si zpívat, Klip klap, Budliky, Čertovská písnička, Zabíjačka, Pro slepičí kvoč, Chemie, Kovář, Zedník, Krejčí švec, Kojenecká samba, Rodinný twist, Doktora se nebojíme, Japonská myší polka, Noty, Hulala, Kobra, Stimorol, Zlaté prase, Velikonoce, Kouzelná slovíčka, Seznámení, Pozdravy, Obleky, Pereme se v ringu

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.